Cos
Coșul de cumpărături este gol!
It's not too late to fix it :)

Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm

Model: EU-OT-PBD4050LB
Producător: BESTSUB
In stoc 3
2.600,00 Lei
Descriere scurta
Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm.Special concepute pentru transferul DTG. Această presă termică are o placă inferioară cu găuri de scurgere pentru a facilita scurgerea umidității în timpul procesului de întărire...
Citeste mai mult...
Vă informăm că mâine, 16.01.2026, echipa noastră va fi liberă și nu se vor efectua livrări.
Vă informăm că mâine, 16.01.2026, echipa noastră va fi liberă și nu se vor efectua livrări.
Vă informăm că mâine, 16.01.2026, echipa noastră va fi liberă și nu se vor efectua livrări. Toate comenzile plasate în cursul zilei de mâine vor fi procesate și expediate luni, 19.01.2026. Vă mulțumim pentru înțelegere și pentru încrederea acordată!
Produsele de sublimare (Ceramica)
Produsele de sublimare (Ceramica)
Trebuie să faceți poze și să ne trimiteți pe e-mail, iar înlocuirea se face la următoarea comandă, iar dacă se dorește mai repede transportul este suportat de destinatar.
Produsele aduse pe baza de comanda
Produsele aduse pe baza de comanda
Pentru produsele aduse pe comanda se percepe o taxa de 30% in avans si restul la livrarea produsului. Termenul de livrare al produselor aduse pe comanda este de 7-90 zile lucratoare, de la plasarea unei comenzi ferme. Comanda este considerata ferma din momentul achitarii facturii proforme. Dovada achitarii o reprezinta ordinul de plata trimis de client la adresa de email contact@echipamentsublimare.ro
Toate comenzile primite înainte de ora 13
Toate comenzile primite înainte de ora 13
Comenzile primite pana in ora 13:00, vor fi expediate in aceeasi zi! Timpul de livrare este de aproximativ 1-3 zile lucrătoare prin Fan Courier sau DPD

Descriere Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm

Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm.

Special concepute pentru transferul DTG. Această presă termică are o placă inferioară cu găuri de scurgere pentru a facilita scurgerea umidității în timpul procesului de întărire DTG.

Placa de încălzire de înaltă calitate este ideală pentru întărirea DTG, fiind în același timp suficient de versatilă pentru sublimare și proiecte de transfer DTF.

  • Putere: 2200 W
  • Dimensiunile plăcii de gătit: 40 x 50 cm
  • Interval de temperatură: 0-250 °C
  • Interval de timp: 0-999 sec.
  • Alimentarea cu energie: 220 V / 50 ~ 60 Hz
  • Greutate: 46,5 kg



Review-uri despre Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm

0
5 star-y-icon.svg
0
4 star-y-icon.svg
0
3 star-y-icon.svg
0
2 star-y-icon.svg
0
1 star-y-icon.svg
0

Întrebări și răspunsuri (FAQ) Presă plană OtterPro DTG 40 x 50 cm

icon_callback Solicita un apel telefonic icon_email Scrie un email